AŞAMA DANIŞMANLIK

         Firmamız; Kalite Yönetim Sistemleri, Devlet Teşvik ve Yatırımları  ile Marka ve Patent hizmetleri olarak 3 ana branşta uzmanlaşmıştır. Kalite Yönetim Sistemleri başlığı altında sizlere ISO belgeleri, CE Belgesi, TSE ve TSHYB Belgelendirme danışmanlığı yapmaktayız. Devlet Teşvikleri ve Yatırımları başlığı altında size Kalkınma Ajansları, Kosgeb, Tübitak, Dış Ticaret destekleri gibi birçok desteğin danışmanlığını yapmaktayız. Marka ve Patent hizmet başlığımız altında, yurt içi ve yurt dışı marka, patent, endüstriyel tasarım ve coğrafi işaret tescilleri için danışmanlık yapmaktayız.

Metodolojimiz

 Aşama Danışmanlık olarak çalışma metodumuz şu aşamalardan oluşmaktadır;

-Öncelikle firmanızın talep ve ihtiyaçları analiz edilir.

-Daha sonra uzmanlarımız sizin için en uygun çalışma planını hazırlayarak onayınıza sunar.

-Bu plandaki takvime uygun olarak ilerleyen danışmanlık hizmetimiz, periyodik olarak üst yönetiminize rapor olarak sunularak, hizmetimizin etkinliğini ve verimliliğini kontrol etmenizi ve izlemenizi sağlarız.

-Firmanızın içinde temel yeteneklerin oluşması için çalışanlarınızın konu hakkında bilgilenmesi amacıyla tüm danışmanlık projelerimiz eğitimler ile desteklenmektedir.

Gizlilik tüm danışmanlık projelerimizin vazgeçilmez unsurudur. Çalışmalar esnasında elde edilen bilgi ve belgeler, yaptığımız gözlemler kesinlikle gizli olarak tutulur. Müşterilerimizin isteğine bağlı olarak gizlilik sözleşmesi imzalanır.

İnsanın en önemli kaynak olduğu prensibinden yola çıkarak kurduğumuz profesyonel kadro ve yenilikçi anlayışla koşulsuz müşteri memnuniyeti sağlamak temel prensibimizdir.

Vizyonumuz

      Müşterilerimiz için sürdürülebilir kaliteyi ilke edinen öncü bir kurum oluşturarak, müşteri memnuniyetini sağlamayı ilke edindik.

Müşterilerin Ticari sır ve bilgilerini rakiplerine karşı ileri sürebilecekleri ve savunabilecekleri fikri mülkiyet hakları elde etmelerini sağlamak ve bunları sürdürülebilir ticari değerlere dönüştürmek üzere kendilerine destek vermek, Hizmet sunduğu müşterilerinin dünya standartlarında hizmet ve/veya ürün üretmesinde rehberlik etmeyi sağlamaktır.

Misyonumuz

          İhtiyaca uygun çözümler sunarak tecrübelerimizi hizmet verilen firmalarla paylaşmak, kanunlara, yönetmeliklere, standartlara uygun davranmak ve tüm bu amaçlar çerçevesinde yapılan işin sorumluluğunu alarak hızlı ve doğru projeler üretmek ve gerçekleştirmektir.

Bizimde TSE HYB Belgemiz Olduğunu Biliyor musunuz?

Müşterilerimize verdiğimiz danışmanlık hizmetinin kalitesi Türk Standartları Enstitüsünce belgelendirildi. Aşağıda belgemizi inceleyebilirsiniz.

                                                       

Firmamız TS 13573 Danışmanlık Hizmetleri Kapsamında Belgelendirilmiştir.